YKS Nedir?

Baştan Sona Matematik Eğitimi

Öğrenmeye başlayın ve hedeflerinize ulaşın

Sevgili öğrenciler üniversite sınavı hayatınızı etkileyen en önemli dönüm noktalarından biridir. Sınava planlı, odaklı ve kararlı bir şekilde hazırlanmak oldukça önemlidir. Şu an için çok uzak gözüken sınav günü, içine gireceğiniz tempo ile birlikte hızla geçecektir. Verdiğimiz tavsiyeler öğrenciye ders çalıştırmakta zorlanan veliler içinde güzel bir kaynak olacaktır. YKS matematik koçluğu içerisinde test tekniğine dayalı öğretim verilip farklı soru stillerine yönelik çalışmalar gerçekleştirilerek öğrencilerimizin bilgi, yorum ve hız kabiliyetlerinin artırılması ve ek kaynaklarla çözülecek sorularda konuların pekiştirilmesi hedeflenir.

9,10,11.sınıf öğrencilerimiz, öncelikle bilgi eksiklerini kapatıyor ardından okul müfredatına uyumlu olarak matematiksel düşünme ve temel işlem becerilerini kazanıyorlar. Müfredataki her konu ayrıntılarıyla işlenirken bir yandan yeni nesil matematik soru kalıpları ile konuları destekliyoruz.

12.sınıf ve mezun öğrencilerimiz ‘YKS Hazırlık Programı’ ile sınava hazırlanıyor. Tyt matematik özel ders ve ayt matematik özel ders planlamalarımızı her öğrenciye özel olarak hazırlıyoruz.