Lise

Matematik Öğrenme-Öğretme Programı

Düşünme ve temel işlem becerilerini kazanıyorlar!

İşin gövdesi başlasın! Bir öğrencinin lise yıllarındaki performansı üniversiteye kabulünde belirleyici faktör olacaktır. Sağlam çalışma becerisi alışkanlıkları, bir öğrenciye okulda başarılı olmak için ihtiyaç duyduğu tutum, bilgi ve yetenekleri kazandırır.

Başarılı çalışma becerileri arasında hedef belirleme, mantık, muhakeme, not alma teknikleri ve öğrencinin zamanını verimli ve etkili bir şekilde kullanmasını sağlayan test hazırlama stratejileri yer alır. Mükemmel notlar ve TYT-AYT için sınıf seviyesinin üzerinde anlama, matematik ve yazma becerileri zorunludur . Herhangi bir zorluk belirtisi gösteren bir öğrenci derhal yardım aramalıdır çünkü zaman çok önemlidir ve eğer bir öğrenci kendi seçtiği üniversiteye gitmek istiyorsa lise yıllarında başarı çok önemlidir !

Yüksek puan almayı hedefleyen lise öğrencileri aslında genellikle 6.sınıftan sınav hazırlığı için çalışmaya erken başlarlar. Lise için Özel Ders Kulübü programları, öğrencinin bilgisine dayanır ve birden fazla deneme sınavları yaparak zayıf olduğu alanları güçlendirir. Denemelerden sonra, öğrenciler her türlü sınav sorusuyla başa çıkmak için gereken tüm güvene ve gerekli pratiğe sahip olana kadar, öğretim yaklaşımımızı daha fazla örnek ve ek uygulama ile konuların üzerinden geçecek şekilde yapılandırırız. YAPAY ZEKA destekli Kişiye Özel Sıfır Hata Soru Bankalarıyla hazırlık yapıyoruz.