Franchise

İNOMAT Ailesine Katılın!

Gerçekten eşsiz bir fırsat sunuyoruz:

Zamanımızın en başarılı franchise’larından biri olarak hazırlandığımız bu heyecan verici ülke çapında büyüyecek markamızın gücünü benimseyecek ve Türkiye’daki binlerce çocuğun hayatını değiştirecek, kararlı ve tutkulu geleceğin liderlerini yetiştirecek matematik eğitimi işinde lider olabilirsiniz.

Başvurunuzu Şimdi Yapın!

İNOMAT ailesine katılmak için hemen başvurun.
Herhangi bir sorunuz mu var?

Bize ulaşın: (540) 010 01 09

Sizi aramızda görmeyi bekliyoruz!

Merhaba Matematik Eğitiminin Lideri

Neden İNOMAT Franchise?

Türkiye de en az 60 kuruma ev sahipliği yapacağımızı tahmin ediyoruz. Mevcut temel sistemlerimizi ve altyapımızı kullanarak, franchising alan işletmelerine eğitim ve destekler vereceğiz.

BİLİM KURULU

Türkiye’ de bir ilk olarak özel okullar dışında ilk ve tek matematik kulübü olarak doçent ve profesörlerden oluşan danışma kurulu vardır.

EKİBİMİZ

Veli-Öğrenci memnuniyeti ve kalıcılığı oranımız benzersiz olacaktır. Ekibimizde oldukça tecrübeli iş geliştirme, eğitim ve pazarlama desteğine sahibiz. Kurucularımız ve Ekip Üyelerimiz arasında, yenilikleri ve tutkularıyla bizi matematik eğitiminde lider yapan sektörün önde gelen akademisyenleri ve iş liderleri bulunmaktadır.

NEDEN İŞE YARAR

Okul sonrası matematik eğitimindeki talep, tüm zamanların zirvesindedir ancak rekabet sonuç vermemektedir.

Diğerlerinin yöntemleri neden başarısız olur? Çünkü İNOMAT aksine diğer şirketler, çocuklara matematiği “anlamanın” uzun vadeli çözümlerini öğretmiyorlar. Çoğunlukla tekrar, ezber ve hızlandırma ile kısa vadeli çözümler peşinde oluyorlar. Sadece işe yarayan bir öğrenme çözümü sunarak piyasada hızlıca büyüyeceğiz.

EĞİTİM

Size franchise satışı sürecini ve bunlara nasıl destek sağlayacağınızı öğreteceğiz. Nasıl İNOMAT işleteceğinizi göstererek başlayacağız. Pazarlama, müşteri adayı yönetimi, eğitim ve müşteri ilişkileri yönetimi konularının yanı sıra özel müfredat programımız anlatılacaktır. Hizmet içi Eğitimler verilecektir.

DESTEK

İşletmenizi sürdürmek ve büyütmek için işletme danışmanlığından yıllık kongrelere kadar ihtiyacınız olan tüm destek verilecektir. Pazarlama ve iş geliştirme ihtiyaçlarınızı desteklemek için merkezi destek ekibimiz hazır bulunur.

TALEP

Okul sonrası matematik eğitimindeki talep, tüm zamanların zirvesindedir. Küresel olarak, özel ders piyasasının 2025 yılına kadar 200 milyar doları aşacağı öngörülüyor. İNOMAT, Türkiye genelinde bu talebi karşılamak için hızla büyümeyi hedefliyor.